Komputerowa diagnostyka

Jeżeli po uruchomieniu samochodu na desce rozdzielczej widoczne są czerwone lub pomarańczowe kontrolki - przyjedź do nas, aby zdiagnozować i usunąć problem.

Nie należy bagatelizować tego typu usterek, choć spora część kierowców nie traktuje ich poważnie do momentu, gdy skutki zaczną być odczuwalne w trakcie prowadzenia pojazdu. Przykładowo świecąca się kontrolka ABS może powodować nieprawidłowe działanie układu hamulcowego, co z kolei wpływa na Twoje bezpieczeństwo. Podobnie jest w przypadku świecącej się kontrolki AIRBAG - w momencie kolizji* poduszki powietrzne mogą nie zadziałać. Nie zwlekaj i odwiedź nasz serwis.

Nie wszystkie kontrolki wiążą się z koniecznością podłączenia komputera diagnostycznego. Niektóre mogą oznaczać przepaloną żarówkę i wystarczy wymiana na nową, co oczywiście wykonujemy dla swoich klientów.

 

P.S. Rozwiązaniem świecącej się pomarańczowej kontrolki dotyczącej rezerwy zbiornika paliwa jest wyłącznie tankowanie - komputer diagnostyczny niestety nie usunie problemu;)

 

*oczywiście NIE życzymy nikomu, ale nawet najlepszy kierowca może stać się ofiarą bezmyślnej jazdy innego uczestnika ruchu drogowego

Podziel się ze znajomymi

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinFacebooktwittergoogle_pluslinkedin