O NAS

Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Jakubowice Konińskie Kolonia przy ulicy Czeremchowej 43. Powierzchnia budynku wynosi 250m2 i podzielona jest na dwa sektory. Oferta firmy obejmuje m.in wykonywanie komputerowej diagnostyki silnika i innych podzespołów, dokonywanie pomiarów i regulacji zawieszenia oraz wymianę i wyważenie kół. Obsługujemy zarówno samochody osobowe jak i dostawcze. Zapraszamy.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

➤ SAMOCHODY DOSTAWCZE - Obsługujemy zarówno samochody osobowe, jak i auta dostawcze łącznie z ich przedłużanymi wersjami.

➤ ELASTYCZNOŚĆ GODZINOWA - Możliwość dostarczenia lub odbioru auta, jak również wykonania samej usługi, nie tylko w godzinach pracy serwisu. (Po uzgodnieniu terminu)

➤ NAPRAWY KREDYTOWANE - Nie martw się o pieniądze. Najpierw napraw - zapłaty możesz dokonać w ratach. (Opcja dostępna już wkrótce)

➤ MOBILNY SERWIS - Nie musisz przyjeżdżać, aby twoje auto zostało naprawione. Zadzwoń, a my przyjedziemy do Ciebie. (Usługa dostępna już wkrótce)

➤ DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA - Sporządzamy dokumentację fotograficzną większości wykonywanych usług.

➤ POCZEKALNIA I SIEĆ WI-FI - Zapewniamy poczekalnię dla klientów wraz z prasą i darmową siecią Wi-Fi.

Jedna z hal warsztatu. W tej części budynku znajduje się kanał samochodowy wraz z podnośnikiem kanałowym oraz urządzenie do pomiaru geometrii i podnośnik diagnostyczny.

Podnośnik diagnostyczny o udźwigu do 5t ułatwia znalezienie usterki zawieszenia lub układu kierowniczego, a także jest niezbędny do prawidłowego ustawienia geometrii pojazdu. Jest to dłuższa wersja tego typu podnośnika w związku z czym mamy możliwość prawidłowego ustawienia kątów zawieszenia także w busach, łącznie z ich przedłużanymi wersjami.

Mały podnośnik nożycowy o udźwigu do 3t - nic dodać nic ująć. Pomaga w pracy.

Galene Automotive

Jakubowice Konińskie-Kolonia, ul. Czeremchowa 43,

Godziny otwarcia: Pn-Pt:8-18, Sb:10-16

✉ kontakt@galene.pl ☎ 605 247 605

Podziel się ze znajomymi:

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinFacebooktwittergoogle_pluslinkedin